Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
***ane śmiecie!!! czemu zawsze cenzurujecie te parszywe mordy? powinno się pokazywać żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno eliminować się skutecznie taki element ze społeczeństwa. Traktowanie zwierząt przez ludzi świadczy o rozwoju społeczeństwa - niestety nasze jest zbyt prymitywne i dlatego, nie dwa lata i 2500, które ściągnie komornik tylko do piachu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parszywe ścierwa. Siekierą w zwyrodniałe łby i zakopać do połowy w mrowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakopać żywcem,ciemnota wsiowa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność, to w narodzie solidaruchowej najjaśniejszej pomrocznej głównie patologia ;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brak szacunku do przedstawicieli własnego gatunku... Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą.
    Spójrz na siebie i na swoje pozorne szczęscie i nie mów innym co mają robić i kogo szanować. Miłego dnia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak źle mówicie o Ukraińcach. A jednak na Lubelszczyźnie wiele osób ma wschodnią, wołyńską mentalność. Wiem coś o tym bo mieszkam w Lublinie od 30 lat (małżeństwo). U nas w Poznańskiem takie rzeczy są nie do pomyślenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... czy powstrzymując potok łez można zdobyć się na skomentowanie wyczynu tych dwojga podłych osobników ponoć rodzaju ludzkiego...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady to tylko pies, zrobili źle, ale nie wiem powinni uśpić czy coś takiego a nie zakopywać niedobite zwierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrz na siebie i na swoje pozorne szczęscie i nie mów innym co mają robić i kogo szanować. Miłego dnia życzę.
  Patrzę na siebie i jestem bardzo krytyczna, co do szczęścia - mam go wiele, dziekuję, i nie jest ono pozorne. Są tez i gorzkie chwile, sa momenty szokujące, ale to nie daje mi prawa odnosić się do innych ludzi tak, jak odniósł się autor komentowanej przeze mnie wypowiedzi. Miłego dnia Ci nie życze, za to refleksji - owszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak źle mówicie o Ukraińcach. A jednak na Lubelszczyźnie wiele osób ma wschodnią, wołyńską mentalność. Wiem coś o tym bo mieszkam w Lublinie od 30 lat (małżeństwo). U nas w Poznańskiem takie rzeczy są nie do pomyślenia....
  A ja  słyszałam o podobnych wypadkach własnie w Poznańskiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brak szacunku do przedstawicieli własnego gatunku... Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą.
Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć. To coś na to nie zasługuje, ba. To cos nie jest nawet człowiekiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na siebie i jestem bardzo krytyczna, co do szczęścia - mam go wiele, dziekuję, i nie jest ono pozorne. Są tez i gorzkie chwile, sa momenty szokujące, ale to nie daje mi prawa odnosić się do innych ludzi tak, jak odniósł się autor komentowanej przeze mnie wypowiedzi. Miłego dnia Ci nie życze, za to refleksji - owszem.
    Każdy człowiek ma prawo do wypowiadania własnej opinii a to, że komuś nie podoba się jej forma to już jego problem. Zawsze można pominąć, nie czytać i nie komentować . Mnie nie oburza, że ktoś coś napisał pod wpływem emocji ale to, że wielu nie widzi problemu katowanych zwierząt i traktuje to lekceważąco. Bo to tylko zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady to tylko pies, zrobili źle, ale nie wiem powinni uśpić czy coś takiego a nie zakopywać niedobite zwierzę
    Jeżeli ktoś nie potrafi opiekować się zwierzęciem  to nie powinien w ogóle go przygarniać. Usypianie na zyczenie drogi Gościu, nie jest powszechne i większość weterynarzy odmawia jego wykonania jeżeli zwierzę jest zdrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady to tylko pies, zrobili źle, ale nie wiem powinni uśpić czy coś takiego a nie zakopywać niedobite zwierzę
    To istota żyjąca, która czuje ból i strach a nie pluszowa zabawka. Warto sobie to uświadomić zanim po raz kolejny napisze się cos równie głupiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za skurwiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodowity poznaniak, dnia 25 Cze 2015 - 12:24 PM, napisał:
Tak źle mówicie o Ukraińcach. A jednak na Lubelszczyźnie wiele osób ma wschodnią, wołyńską mentalność. Wiem coś o tym bo mieszkam w Lublinie od 30 lat (małżeństwo). U nas w Poznańskiem takie rzeczy są nie do pomyślenia....
  To nie znasz prawdziwych , z dziada, pradziada lublinian. Obracasz się wśród swoich tj. elementu napływowego. Zaprawdę powiadam ci, prawdziwy lublinianin ma gołębie serce i nie jest zdolny do takich okrucieństw.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hah, jak tak wygląda 29 latka jak na zdjęciu, to strasznie ją życie zniszczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre sobie... a od kiedy w Poznaniu nie ma zwyrodnialców, mało jest informacji na temat przestępczości w tym mieście???Taka sama patologia jak wszędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieść:)Ciekaw jestem ile z tych oburzonych wpierdala mieso codziennie i jakos nie ma z tym problemu:D strzelam ze wiekszosc:D pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...